İşte THY Euroleague maç takvimi!

İşte THY Euroleague maç takvimi!

İlk kez 4 temsilcimizin mücadele edeceği THY Euroleague’de maç takvimi belli oldu.

19 Temmuz 2015 - 02:16

İlk kez 4 temsilcimizin mücadele edeceği THY Euroleague’de maç takvimi belli oldu. 

Temsilcilerimizden Darüşşafaka Doğuş D Grubu, Pınar Karşıyaka C Grubu, Fenerbahçe Ülker A Grubu ve Anadolu Efes de B Grubu’nda mücadele edecek.

İşte temsilcilerimizin maç takvimi:

DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş-Sassari
22 Ekim: Brose Baskets-Darüşşafaka Doğuş
30 Ekim: Unicaja Malaga-Darüşşafaka Doğuş
5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş-CSKA Moskova
12 Kasım: Maccabi Tel Aviv-Darüşşafaka Doğuş
20 Kasım: Sassari-Darüşşafaka Doğuş
27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş-Brose Baskets
4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş-Unicaja Malaga
11 Aralık: CSKA Moskova-Darüşşafaka Doğuş
17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş-Maccabi Tel Aviv

ANADOLU EFES
16 Ekim: Limoges CSP-Anadolu Efes
22 Ekim: Anadolu Efes-EA7 Emporio Armani Milan
29 Ekim: Anadolu Efes-Cedevita Zagreb
5 Kasım: Laboral Kutxa-Anadolu Efes
12 Kasım: Anadolu Efes-Olympiakos
20 Kasım: Anadolu Efes-Limoges CSP
26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan-Anadolu Efes
4 Aralık: Cedevita Zagreb-Anadolu Efes
10 Aralık: Anadolu Efes-Laboral Kutxa
18 Aralık: Olympiakos-Anadolu Efes

FENERBAHÇE ÜLKER
16 Ekim: Fenerbahçe Ülker-Bayern Münih
23 Ekim: Starsbourg IG-Fenerbahçe Ülker
30 Ekim: Fenerbahçe Ülker-Real Madrid
6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom-Fenerbahçe Ülker
13 Kasım: Fenerbahçe Ülker-Khimki Moskova
19 Kasım: Bayern Münih-Fenerbahçe Ülker
26 Kasım: Fenerbahçe Ülker-Strasbourg IG
3 Aralık: Real Madrid-Fenerbahçe Ülker
11 Aralık: Fenerbahçe Ülker- Crvena Zvezda Telekom
17 Aralık: Khimki Moskova-Fenerbahçe Ülker

PINAR KARŞIYAKA
15 Ekim: Pınar Karşıyaka-Barcelona Lassa
22 Ekim: Panathinaikos-Pınar Karşıyaka
29 Ekim: Pınar Karşıyaka-Zalgiris Kaunas
6 Kasım: Lokomotiv Kuban-Pınar Karşıyaka
13 Kasım: Pınar Karşıyaka-Stelmet Zielona
19 Kasım: Barcelona Lassa-Pınar Karşıyaka
27 Kasım: Pınar Karşıyaka-Panathinaikos
2 Aralık: Zalgiris Kaunas-Pınar Karşıyaka
10 Aralık: Pınar Karşıyaka-Lokomotiv Kuban
18 Aralık: Stelmet Zielona-Pınar Karşıyaka

Bu haber 2556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlk adımı Beşiktaş Sompo Japan attı
İlk adımı Beşiktaş Sompo Japan attı
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi play-off
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi play-off